جمعه ۰۲ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 23
پایگاه خبری "بوشهرنیوز" از مهم ترین پایگاه های خبری استان بوشهر بوده که از سال 82 تا کنون به طور مستمر در فضای مجازی فعالیت دارد.

این سایت که تاکنون پنج بار در نمایشگاه بین المللی مطبوعات در تهران شرکت کرده توانسته ضمن ارتقاء موقعیت استانی خود، موقعیت کشوری خود را نیز ارتقاء دهد که همه روزه تماس ها و پیام های متعددی از نقاط مختلف کشور دارد.

استفاده از منابع خبری بسیار قوی در کنار انتشار سریع اخبار و ارسال پیامک های مختلف موجب شده این سایت نقش تعیین کننده ای در مناسبات استان بوشهر داشته باشد به طوری که با انتشار کوچکترین خبری در آن، مسئولین و مردم را به واکنش وا می دارد.

یکی از دلایلی که تاکنون این سایت را به طور مردمی و پرمخاطب و البته تاثیرگذار نگه داشته حفظ استقلال سایت توسط مدیران آن و پرهیز از زدو بندهای سیاسی و پشت پرده می باشد.

این سایت افتخار دارد با درنظر گرفتن منویات مقام معظم رهبری، با حمایت از اصل ولایت فقیه و دفاع از نظام جمهوری اسلامی نسبت به اطلاع رسانی و انتشار مشکلات و دغدغه های مردم گام برداشته و تاکنون نیز به هیچ عنوان زیربار فشارها و گاها تهدیدهای برخی مسئولین و احزاب مختلف سیاسی نرفته است.

البته بسیاری از مخاطبین بوشهری دلیل ماندگاری این پایگاه خبری استان را استقلال و بیان دغدغه های مردم می پندارند.هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"