جمعه ۰۲ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 23
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۰۲۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳
بوشهرنیوز:عامل اسیدپاشی به دو دختر در آرایشگاه زنانه سمنان شناسایی شده است. این مرد با یکی از دختران آشنا بوده و قصد کینه‌جویی داشت.
 به گزارش "بوشهرنیوزاسیدپاش کینه‌جو پس از درگیری با دو دختر جوان و ریخته شدن اسید از محل گریخته و تحت تعقیب است. 
 
غروب شنبه هشتم اسفندماه، فریادهای دلخراش فریبا و نازنین کوچه بوعلی سینای سمنان را پر کرده بود. ساکنان منطقه با سر و صدا به کوچه ریختند و صاحب نانوایی نزدیکی آرایشگاه که زودتر از دیگران متوجه این اتفاق شوم شده بود، پلیس و اورژانس را خبر کرد. 
 
لنگه کفش مرد اسیدپاش 
با رسیدن تیم امداد و نجات سمنان دو زخمی حادثه بلافاصله به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند و با حضور معاونان دادستان و بازپرس شعبه اول دادسرا و همچنین تیم تحقیق پلیس، بررسی‌های تخصصی آغاز شد. به گفته دو قربانی حادثه که تنها شاهد این سناریوی تلخ بودند، مرد اسیدپاش که از قبل یکی از دختران را می‌شناخت درحالی که ظاهر خود را پوشانده بود زنگ آرایشگاه را به صدا درمی‌آورد و پس از باز شدن در توسط فریبای 20 ساله با او درگیر می‌شود. 
 
با توجه به اینکه این مرد با دختر جوان مشکل داشته او را تهدید به اسیدپاشی می‌کند و هنوز اسیدپاشی نکرده بود که با دخالت نازنین در این درگیری ظرف حاوی مایع اسید روی زمین افتاده و با پاشیده شدن اسید بر بدن دو دختر به آنها آسیب می‌رساند. در این بین فریبا با افتادن روی زمین و اسیدهای روان روی سطح آرایشگاه آسیب بیشتری می‌بیند. مرد اسیدپاش که پس از این اتفاق قصد فرار داشته از هراس به دام افتادن لنگه کفشش را نیز جا گذاشته و با موتورش فرار می‌کند. 
 
شناسایی مرد اسیدپاش 
 
با توجه به اظهارات دو قربانی این حادثه و تحقیقات تخصصی پلیس، کارآگاهان انتظامی سمنان از دقایق ابتدایی چند مظنون را شناسایی کردند و براساس آخرین پیگیری‌ها پلیس به یکقدمی مرد اسیدپاش رسیده است. حیدر آسیایی، دادستان سمنان در این زمینه گفت: «در اسیدپاشی این آرایشگاه زنانه در سمنان، دو دختر کارآموز در محل حضور داشتند و به جز این دو نفر، فرد دیگری آسیب ندیده است. با توجه به اظهارات مصدومان با به صدا درآمدن زنگ آرایشگاه، یکی از دختران با تصور اینکه یک زن پشت در است، آن را باز کرده و مرد اسیدپاش با زور وارد آرایشگاه شده و آنان را تهدید کرده است. 
 
دادستان سمنان ادامه داد: «با مقاومت این دو دختر درگیری فیزیکی درگرفته و اسید روی لباس‌های دو دختر و کف آرایشگاه ریخته است. یکی از دختران با افتادن روی زمین آسیب بیشتری دیده و مرد اسیدپاش نیز با جا گذاشتن لنگه کفش خود در صحنه با موتورسیکلت متواری شده است. درحال حاضردستور بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف آرایشگاه از سوی بازپرس صادر شده است.» 
 
دکتر روزخوش، رئیس بیمارستان سوانح سوختگی زارع ساری نیز گفت: «خدمات ویژه اورژانسی برای هر دو بیمار آغاز شده است. فریبا با سوختگی 40 درصد در کما به سر می‌برد و نازنین که در ابتدا قادر به تکلم بود با سوختگی 20 درصد وضعیت چندان مساعدی ندارد. احتمال می‌رود عمق آسیب‌دیدگی به مرور زمان بیشتر شود. درحال حاضر پس از خدمات درمانی دو بیمار نیاز به سرویس‌های ترمیمی و جراحی پلاستیک دارند که این اقدام‌ها انجام خواهد شد.»
منبع: ایران
Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"