جمعه ۰۲ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 23
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۰۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵
بوشهرنیوز:نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اولویت مجلس دهم تلاش در جهت برقراری عدالت اجتماعی باشد، گفت: ۱۰ میلیون نفربا یارانه امرارمعاش می کنند.
به گزارش "بوشهرنیوز"نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اولویت مجلس دهم تلاش در جهت برقراری عدالت اجتماعی باشد، گفت: ۱۰ میلیون نفربا یارانه امرارمعاش می کنند. 
 
مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به برگزاری انتخابات 7اسفند، گفت: بنده به منتخبان ملت که به مجلس راه یافته‌اند تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم در آینده منشاء خیر برای کشور باشند. 
 
وی با بیان اینکه از مردم حوزه انتخابیه خود نیز تشکر می کنم، ادامه داد: در 4سال گذشته بنده تلاش کردم تا وظیفه‌ای که بر دوش داشتم را به نحو احسن انجام دهم از این‌رو از مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس از اینکه بنده را تحمل کردند تشکر می‌کنم. 
 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نهم، با اشاره به اولویت‌های مجلس دهم، تصریح کرد: یکی از اولویت‌های که منتخبان ملت باید در مجلس آینده به دنبال آن باشند بحث عدالت اجتماعی و مقابله با توزیع ناعادلانه ثروت در کشور است. 
 
رحماندوست با بیان اینکه 40درصد افراد جامعه را حقوق‌بگیران و 45درصد را افرادی که درآمدهای از بخش خصوصی دارند، تشکیل می دهند، افزود: حدود 10 میلیون نفر در کشور، تنها منبع درآمدشان 45 هزار تومانی است که از واریز یارانه‌ها دریافت می‌کنند که در همین راستا باید در مجلس دهم به توزیع ناعادلانه ثروت در کشور توجه ویژه‌ای شود. 
 
وی ادامه داد: بیشترین هزینه‌های دولت در بخش  جاری مربوط به پرداخت حقوق کارمندان است که این درآمدها از فروش نفت حاصل می‌شود که باید در مجلس دهم فکری برای این موضوع داشت. 
 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه در مجلس دهم اولویت‌های دیگری نیز وجود دارد، تصریح کرد: معشیت و اشتغال جوانان، مبارزه با قاچاق کالا و تنظیم قوانینی در جهت جلوگیری از فرارمالیاتی از جمله اولویت‌هایی است که باید در مجلس دهم به آن توجه شود.
منبع: فرادید
Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"