جمعه ۰۲ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 23
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۰۶۱۹
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
بوشهرنیوز: با پرسش پایانی خانم گوینده خبر می توان حدس زد که شاید انگیزه اصلی این ارتباط زنده نه نشاط بخشی به خاطر شب چهارشنبه سوری به مخاطبان بخش خبر که پیش کشیدن بحث بودجه صداوسیما و چالش آن با دولت در این زمینه بوده است.
به گزارش "بوشهرنیوز"جدی‌ترین برنامه خبری صداوسیما دیشب به صورت زنده با استودیوی پخش غیر جدی‌ترین برنامه تلویزیون ارتباط برقرار کرد و دقایقی (7 دقیقه و 30 ثانیه‌) پخش خبر تحت‌الشعاع صحبت های مجری «خندوانه» قرار گرفت. 

 سه شنبه شب و در هیاهوی شب چهارشنبه‌سوری در حالی خبر مفصل برنامه خندوانه در میانه جدی‌ترین بخش خبری شبکه یک سیما پخش شد که این اقدام در تلویزیون ایران کم‌سابقه است.

«جناب خان» - شخصیت عروسکی و محبوب خندوانه -  هم وسط پخش خبر با آواز بندری فضای متفاوتی به آخرین بخش خبری شبکه یک سیما بخشید.

"رامبد جوان" مجری برنامه خندوانه اما تحت تاثیر فضای جدی خبر قرار نگرفت و بالعکس فضای «شوخ وشنگ» استودیوی پخش خندوانه را به استودیوی خبر تحمیل کرد!

با پرسش پایانی خانم گوینده خبر می توان حدس زد که شاید انگیزه اصلی این ارتباط زنده نه نشاط بخشی به خاطر شب چهارشنبه‌سوری به مخاطبان بخش خبر که  پیش کشیدن بحث بودجه صداوسیما و چالش آن با دولت در این زمینه بوده است‌؛ موضوعی که این روزها به زبان ها و لحن های مختلف از زبان گویندگان و مجریان سیما می‌شنویم.

 با این حال هنگامی که خانم گوینده خبر ساعت 21 از رامبد جوان درباره منبع تامین بودجه برنامه خندوانه پرسید، مجری خندوانه به دو حامی مالی (اسپانسر) اشاره و نام آن دو را هم ذکر کرد. به عبارت دیگر شاید رامبد می‌خواست بگوید : اگر برنامه ای بیننده داشته باشد نیاز ندارد در انتظار بودجه بنشیند!
منبع: عصرایران
Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"