يکشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 25
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۰۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۰
بوشهرنیوز: هیات وزیران، شرکت ملی نفت ایران را مکلف کرد منابع حاصل از فروش تولیدات طرح‌های مصوب شورای اقتصاد را در حسابی که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می‌کند، واریز کند.
به گزارش "بوشهرنیوزهیات وزیران، شرکت ملی نفت ایران را مکلف کرد منابع حاصل از فروش تولیدات طرح‌های مصوب شورای اقتصاد را در حسابی که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می‌کند، واریز کند. 
 
هیات وزیران، شرکت ملی نفت ایران را مکلف کرد منابع حاصل از فروش تولیدات طرح‌های مصوب شورای اقتصاد را در حسابی که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می‌کند، واریز کند. 
 
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، این مصوبه را به وزارت نفت، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد. 
 
متن مصوبه هیات وزیران به شرح ذیل است: 
 
١- در اجرای بند (ک) تبصره (٢) قانون بودجه سال ١٣٩٤کل کشور، شرکت ملی نفت ایران مکلف است منابع حاصل از فروش تولیدات طرحهای مصوب شورای اقتصاد را در حسابی که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می نماید واریز و بازپرداخت اوراق منتشره را در سر رسیدهای آن از محل حساب مذکور در اولویت قرار دهد. 
 
٢- به منظور انتشار اوراق مشارکت موضوع بند یادشده، شرکت ملی نفت ایران اختیار لازم را به بانک مرکزی برای برداشت و پرداخت اصل و فرع اوراق مذکور در سر رسیدهای تعیین شده می دهد. بانک مرکزی ملزم به رعایت و اجرای ساز و کار فوق بوده و متعاقباً مراتب را به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام می‌کند.
منبع: اقتصادنیوز
Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"