شنبه ۰۳ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 24
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۰۷۱۶
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱
به گزارش "بوشهرنیوزخبرگزاری "اسپوتنیک" گزارش داد: شمار قربانیان گرفتن عکس به روش سلفی سیر صعودی به خود گرفته است.

در نخستین ماه های سال میلادی جاری، تعداد مرگ ناشی از انداختن عکس سلفی در مکان های نا امن و شرایط مخاطره آمیز از آمار کشته شدگان توسط کوسه، که در فصل تابستان عموماً چندین کشته دارد، پیشی گرفت. 

سال 2015؛ سال قربانیان سلفی + عکس / ویژه عید 17

بنابر این گزارش، سقوط از ارتفاع شایع ترین نوع مرگ بوده است و تصادفات منجر به مرگ با اتومبیل و قطار در رتبه دوم قرار دارد. اکثر این افراد جوانان 18 تا 22 سال بودند.

اخیراً یک توریست 66 ساله ژاپنی در تلاش برای گرفتن سلفی در پله های تاج محل از عقب برگشت و بدلیل ضربه مغزی جانش را از دست داد. در ماه ژوئیه گذشته نیز یک شهروند میسیسیپی آمریکا برای گرفتن سلفی در پارک ملی "یلواستون" مقابل قفس گاومیش کوهان دار آمریکایی ایستاد که سهل انگاری او باعث مرگش در اثر ضربات متوالی شاخ این حیوان شد.

سال 2015؛ سال قربانیان سلفی + عکس / ویژه عید 17

در ماه ژوئن اخیر همین سال، یک خانم 21 ساله روس نیز با شلیک اتفاقی تفنگ در سر خود در حین گرفتن سلفی جانش را از دست داد و سراسر جهان را در شوک فرو برد.

همچنین در اوایل امسال، دو ماهیگیر روس بدلیل نیش ماری که خیال می کردند سمی نیست، به بیمارستان منتقل شدند. آن ها بعد از مرخصی از بیمارستان عنوان کردند که قصد داشتند با این مار زنگی سلفی بیاندازند! پزشکان ادعا کردند که دست یکی از آنان باید قطع می شد ولی اقدامات پزشکی بجا مانع از این کار شد.

سال 2015؛ سال قربانیان سلفی + عکس / ویژه عید 17

جالب است بدانید که پارک "واترتون کانیون" در کلورادو، آمریکا دو هفته پیش تعطیل شد. علت این حادثه این بود که شهروندان آمریکایی دست از سلفی گرفتن با خرس ها بر نمی دارند!

سال 2015؛ سال قربانیان سلفی + عکس / ویژه عید 17

موارد بالا و چندین مورد مرگ دیگر در حین انداختن سلفی باعث شد تا مقامات روسیه درصدد تهیه دفترچه ایمنی مصور برای اطلاع رسانی خطرات سلفی در مکان های خطرناک برآیند.

سال 2015؛ سال قربانیان سلفی + عکس / ویژه عید 17
یلنا آلکسیوا، سخنگوی دولت روسیه، در خصوص این اقدام عجیب گفت: این دفترچه به شهروندان ما کمک می کند تا سلفی امن تری بگیرند. هیچ کس دوست ندارد یک سلفی آخرین عکس زندگی اش باشد.

سال 2015؛ سال قربانیان سلفی + عکس / ویژه عید 17
راننده ناشی در حین انداختن سلفی با ماشین روبرویی برخورد می کند

این ها تنها تعدادی از مرگ های ناشیانه در هنگام گرفتن سلفی است. از سال 2014 میلادی تاکنون 19 نفر به طرق مختلف کشته شده اند.

منبع: میزان
برچسب ها: سلفی ، مرگ ، بوشهرنیوز
Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"