جمعه ۰۲ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 23
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۲۵۳۷
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
بوشهرنیوز: با روی کار آمدن مصطفی سالاری در استانداری بوشهر و تلاش وی برای فعال کردن روابط عمومی استانداری اما مشاهده نشد علی رغم تمامی کوشش ها و جابجایی ها هنوز روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بوشهر دچار مشکلات عمده ای است.
به گزارش "بوشهرنیوز" استاندار بوشهر که از ابتدای ورودش به ساختمان سرخ استانداری نیاز به مدیری توانمند در اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری را احساس می کرد در اولین اقدامش کریم جعفری را از تهران به بوشهر آورد تا بلکه با تعریف جدیدی از روابط عمومی بتواند این اداره کل راکد مستقر در استانداری را به فعالیت وادارد.

با نگاهی بر فعالیت های چند سال احیر در روابط عمومی استانداری بوشهر باید گفت مسئولین متعدد در این واحد از استانداری ظاهرا نقش این اداره کل به عنوان یکی از حساس ترین و مهم ترین ادارات درون مجموعه ای را تنزل داده و آن را فقط به تهیه خبر و انتشار آن از طریق خبرگزاری ها و سایت های خبری مختلف تنزل دادند.

در چنین شرایطی استاندار بوشهر تلاش کرد با روی کار آوردن چهره ای جدید در اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تعریف جدیدی از این واحد مهم را به شهروندان و مردم استان ارایه دهد اما ظاهرا تاکنون نتوانسته به این مهم دست یابد.

به همین دلیل مشاهده می شود که علی رغم گذشت سه سال و اندی از زمان مدیریت سالاری بر استانداری بوشهر اما همچنان روابط عمومی وی به عنوان یکی از بازوهای اصلی استانداری نمی تواند همپای مدیر ارشد استان ایفای نقش کند.

پس از کریم جعفری استاندار بوشهر با به کارگیری زنده بودی در روابط عمومی سعی کرد مشکلات و نواقص کریم جعفری در استانداری را برطرف کند اما این مدیر روابط عمومی نیز اگرچه بدون حاشیه سعی کرد به کنار برود اما نواقصات و مشکلات روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بوشهر نه تنها رفع نشد بلکه بیشتر هم گردید.

بعد از وی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بوشهر توسط روشن ضمیر از کارکنان استانداری اداره می شد و به نظر می رسید که روشن ضمیر نیز بیش از توجه به دیگر الزامات روابط عمومی قعالیت های خود را استفاده از چند خبرنگار و تهیه اخبار مختلف و انتشار آن در خبرگزاری های متعدد کرده است در حالی که بهتر بود استانداری بوشهر این کارها را به واحدی کوچک تر می سپرد تا مدیرکل روابط عمومی با فارغ بال بهتری بتواند غدغه ها و خواسته های مدیر ارشد استان را جامه عمل بپوشاند.

و بعد از روشن ضمیر نیز اسماعیل کاظمی مسئولیت این اداره مهم را بر عهده دارد که با توجه به عدم اطلاع  از عملکرد مثبت یا منفی ( خنثی ) وی ،همچنان روابط عمومی استانداری نتوانسته است به جایگاه خود دست یابد.

به طور کلی و با نگاهی بر مجموعه اتفاقاتی که در سالهای اخیر در استانداری بوشهر به ویژه در حوزه روابط عمومی و امور بین الملل آن روی داد باید لقب کم شانس ترین استاندار در تاریخ بوشهر در انتصاب روابط عمومی را به سالاری داد ، زیرا وی علی رغم توجه ویژه به اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اما همچنان نتوانسته است به نتایج مطلوب خود در این زمینه دست یابد.
Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"