يکشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 25
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۲۵۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
امروز طی حکمی توسط رییسی صادر شد؛
بوشهر نیوز : انتخاب نیکزاد به عنوان رییس ستاد انتخاباتی رییسی می تواند نشانه خوبی برای یک اتفاق مهم در عرصه خدمت به مردم و طلیعه ای امیدبخش برای همه مردم ما باشد. انتخابی که بی تردید تعبیر درست آن، همانا «گام اول» رییسی برای حضوری «فراجناحی و مستقل» در عرصه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است.
به گزارش بوشهرنیوز ، زمانی که شعار کار و کرامت به عنوان اصلی ترین مانیفست حجت الاسلام والمسلمین رییسی عنوان شد همه ناظران منتظر بودند تا ببینند این شعار، در عمل، چه نشانه های روشنی را از خود و مدعیانش بروز خواهد داد. به ویژه آنکه در طی این چند روز، گزینه های مختلفی به عنوان روسای ستاد انتخاباتی این کاندیدا مطرح می شد که چه بسا بعضا شایبه های حزبی و جناحی را نیز پیرامون برخی از این نامها به ذهن متبادر می نمود.

امروز اما با معرفی رسمی نام علی نیکزاد به عنوان رییس ستاد انتخاباتی حجه الاسلام والمسلمین رییسی، تصویر روشن تری از نمودهای عینی آن شعار مطرح شده، قابل مشاهده است.

مهندس نیکزاد در سپهر سیاسی ایران به عنوان نامی خوش سابقه و البته به عنوان نماد و الگویی از کار و خدمت به شمار می آید که بی هیچ حاشیه و تقلایی، صرفا در عرصه خدمت به مردم، تلاشهایی بس ارجمند به ظهور رسانده است.

تلاشهایی که شاید بتوان گفت برچکاد آن، طرح بزرگ و خطیر مسکن مهر می درخشد. طرحی که گرچه فراز و نشیب بسیار داشت اما در مجموع، سند مهمی از یک اتفاق بزرگ در مسیر خدمت رسانی به محرومان جامعه در حوزه مسکن و خانه دار کردن بخش عظیمی از قشر آسیب پذیر جامعه شد.

این روحیه کار و خدمت بی پیرایه و بی حاشیه بود که موجبات تفقد رهبری و عنایت ایشان نسبت به تلاشهای مهندس نیکزاد  و نیز سایر خدمتگزاران جامعه در هر جناح و طیف و با هر سلیقه ای را فراهم نموده و همچنان می نماید.

انتخاب نیکزاد به عنوان رییس ستاد انتخاباتی رییسی می تواند نشانه خوبی برای یک اتفاق مهم در عرصه خدمت به مردم و طلیعه ای امیدبخش برای همه مردم ما باشد.
انتخابی که بی تردید تعبیر درست آن، همانا «گام اول» رییسی برای حضوری «فراجناحی و مستقل» و اقدام عملی به شعار " کار و کرامت " در عرصه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است.
انتخاب و اتفاقی که با تکمیل سایر پازل های آن می تواند تصویر نهایی را به نفع رییسی و حامیانش رقم بزند.

متن حکم :

«برادر گرانقدر جناب آقای مهندس علی نیکزاد

با سلام و تحیت؛

با عنایت به سوابق، تجارب ارزشمند، شایستگی‌ها و توانمندی‌های علمی و اجرایی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اینجانب منصوب می‌شوید.

از شما و همه‌ی همراهان عزیز فعال در ستادها انتظار دارم با اتخاذ رویکردها و سیاست‌های ذیل نمونه‌ای از فعالیت انتخاباتی سالم، مردمی و الگو را پایه‌ریزی و سازماندهی نمائید:

  • پایبندی به اصول اخلاق اسلامی و رعایت قانون در تمامی مراحل انتخابات
  • تبیین و بسط گفتمان کار و کرامت در فضای عمومی جامعه
  • استفاده فراگیر از نیروهای مؤمن، بانشاط، توانمند، جوان و خوش‌نام مردمی
  • تلاش جهت ایجاد وحدت گفتمانی و عملی میان همه دل‌بستگان به نظام فارغ از اختلاف سلیقه‌ها
  • حفظ آرامش و پرهیز از تنش و هرگونه سیاه‌نمایی و تخریب نامزدهای دیگر
  • استفاده از نظرات و رهنمودهای علما، فرهیختگان و نخبگان علمی، فرهنگی ملی و استانی
  • مراقبت جدی بر عدم استفاده از بیت‌المال و اموال عمومی
  • پرهیز از اسراف و تبذیر در تبلیغات انتخاباتی و استفاده از روش‌های نوین، ابتکاری و کم‌هزینه
  • حفظ و رعایت احترام، کرامت و حقوق مردم در تمامی اقدامات و برنامه‌های انتخاباتی
  • استفاده از فرصت فعالیت انتخاباتی بعنوان عملی عبادی، مخلصانه و تعالی‌بخش برای فعالین و اعضای ستادها

امید است سرانجام کار، رضایت خداوند متعال و گره‌گشایی از مشکلات مردم باشد؛ توفیق شما را در این مسیر از حضرت حق خواستارم.

سیدابراهیم رئیسی»


Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"