سه‌شنبه ۰۶ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 27
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۳۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹
بوشهرنیوز : معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: فرودگاه بوشهر جابجا می‌شود و در مکانی جدید در خارج از محدوده شهر ساخته خواهد شد.


به گزارش"بوشهرنیوز"، محمد حسن باستی در نشست بررسی مکان‌یابی فرودگاه جدید بوشهر اظهار داشت: بوشهر نیازمند ساخت فرودگاهی جدید با امکانات و تجهیزات به‌روز است که در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

وی خواستار بررسی محدوده مورد نظر برای احداث فرودگاه جدید بوشهر توسط امور اراضی و منابع طبیعی شد و اضافه کرد: با توجه به احداث محور دوم خروجی بوشهر و اقدامات انجام شده برای منطقه آزاد بوشهر، جابجایی فرودگاه یک ضرورت است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بیان کرد: جابجایی فرودگاه بوشهر دارای اهمیت بسیار زیادی است و نقشی مهم در ایجاد فرصت مناسب برای توسعه هرچه بیشتر شهر بوشهر خواهد داشت.

وی همچنین به جابجایی پایگاه هوایی بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: پایگاه هوایی بوشهر دارای ساختمان‌های فرسوده و قدیمی است که طرح توسعه برای پایگاه هوایی نیز مد ظر قرار گرفته است.

باستی با اشاره به اینکه پنج‌هزار هکتار اراضی برای جانمایی فرودگاه بوشهر و پایگاه هوایی پیشنهاد شده است، افزود: این اراضی به شهرستان‌های بوشهر و تنگستان و دشتستان نزدیک است.

مهر

Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"