يکشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 25
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۳۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
بوشهرنیوز : فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف مواد افیونی و دستگیری 3 قاچاقچی مسلح مرزی توسط مرزداران هنگ تایباد خبر داد.
به گزارش"بوشهرنیوز" به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، ماشاألله جان‌نثار گفت: در راستای حراست و حفاظت از مرزها و جلوگیری از هرگونه قاچاق در مرزهای استان، مرزداران این فرماندهی موفق به کشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری 3 قاچاقچی مسلح طی عملیات‌های جداگانه‌ای شدند.

وی افزود: مرزداران این فرماندهی در راستای حراست و حفاظت از مرزهای استان، با یک گروه از قاچاقچیان موادمخدر درگیر شده و با توجه به اشرافیت اطلاعاتی، طی عملیاتی ضربتی 3 نفر از  قاچاقچیان مسلح را دستگیر کردند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با اشاره به اینکه مرزداران این فرماندهی در راستای انسداد کامل مرز شبانه‌روزی تلاش می‌کنند، گفت: مأمورین این فرماندهی در پاکسازی محل درگیری موفق شدند مقادیر زیادی مواد مخدر از نوع هرویین فشرده یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه مهمات مربوطه و تجهیزات فنی آنها  را کشف کنند.

جان‌نثار گفت: مرزداران این فرماندهی در ایام ماه مبارک رمضان نیز به‌طور شبانه‌روزی از مرزهای استان حراست و حفاظت می کنند و همواره در راستای برقراری امنیت کامل گام برمی‌دارند و اجازه نخواهند داد تا هیچ یک از قاچاقچیان و اتباع بیگانه به خاک کشور تجاوز کنند.
Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"