جمعه ۰۲ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 23
نظرسنجی
آیا با ترکیب-جمنا-استان بوشهر موافقید
بله
خیر
کد خبر: ۱۳۳۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
بوشهرنیوز : رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مراسم راهپیمایی روز قدس در بوشهر از ساعت ۱۱ صبح از بانک صادرات تا مصلی جمعه این شهر برگزار می‌شود.
به گزارش "بوشهرنیوز"، نصرالله شفیعی اظهار داشت: روز جهانی قدس یکی از دور اندیشی‌های امام(ره) بود که دستاوردهایی در راستای بیداری مسلمانان و نقش مخرب ابرقدرت‌ها در منطقه و رژیم اشغال‌گر و ایجاد امید در دل مسلمانان و مظلومان داشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه امام راحل برای  راهپیمایی روز جهانی قدس هیچ محدودیت زمانی در نظر نگرفته‌اند تصریح کرد: تا زمانی که غده سرطانی رژیم اشغال‌گر قدس در منطقه و قبله نخست مسلمانان وجود دارد مسلمانان فریاد اعتراض آمیز خود را به گوش جهانیان می‌رسانند که روز قدس این ظرفیت برای مسلمانان فراهم کرده است.

شفیعی با اشاره به اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در اقصی نقاط استان بوشهر برگزار می‌شود افزود: مردم روزه‌دار استان بوشهر همگام با دیگر مسلمانان در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با حضور حماسی در راهپیمایی این روز خشم و نفرت خود را از رژیم ستم‌گر و کودک‌کش صهیونیستی و استکبار جهانی و دیگر زورگویان و جنایتکاران نشان می‌دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: سخنران مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس بوشهر در مصلی جمعه این شهر منصور کبگانیان عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

شفیعی با تاکید بر حضور پرشور  مردم استان بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: از مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار استان بوشهر  انتظار می‌رود با وجود گرمای شدید هوا همچون سال‌های گذشته با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس همبستگی خود را با جهان اسلام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به ویژه مردم ستم دیده غزه و انزجار خود را از اسرائیل غاصب نشان دهند.

مهر

Bookmark and Share
نام:
ایمیل:
* نظر:
هرگونه نسخه برداري از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع مي باشد.
طراحی و تولید: "ایران سامانه"